Değerlerimiz

Misyonumuzu gerçekleştirme ve vizyonumuzu yakalama yolunda ilerlerken, başarımızda payı olan herkesle paylaştığımız değerler şunlardır.


Müşterilerimiz:

Müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini karşılamak ilk önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetinden hiç bir zaman ödün vermeden, müşterilerimizin bağlılıklarını kazanmak temel hedefimizdir.

Çalışanlarımız:

Çalışanlarımız firmamızın varlığıdır. Ürün kalitesinde ve müşteri memnuniyetinde ailemizin her bir ferdi önemli bir rol oynamaktadır. Bundan ötürü temel amacımız, Özdal Et’i çalışanlarımız için ideal bir kurum haline getirmek ve Özdal Et çalışanı olmaktan gurur duymalarını sağlamaktır.

Toplum ve Çevre:

Özdal Et olarak toplumumuzun gelişimine yönelik her alanda ve yaptığımız her işte sosyal sorumluluğumuzu gözetmek ilkemizdir. Gelecek kuşaklara karşı olan sorumluluğumuz doğrultusunda, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak önceliklerimizdendir.

Endüstri:

Gıda endüstrisinin ulusal ve uluslararası boyutta gelişmesi için, Özdal Et atılacak her adımda öncü olacaktır.

Ülkemiz:

Tüm kurumlarımızın geleceği devletimizin ve ülkemizin geleceğine bağlıdır. Özdal Et bu gerçeğin bilincinde olarak, ürünleri ve verdiği hizmetle ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir.